Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 29 styczeń 2016 14:54

Spotkanie Opłatkowo-Noworoczne

Kolejny już raz w Restauracji Magnolia w Budzowie odbyło się spotkanie Opłatkowo-Noworoczne organizowane przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zawoi.

Wzięli w nim udział członkowie PSOUU Koło w Zawoi jak też podopieczni i pracownicy podległych mu placówek z Juszczyna i Tarnawy Górnej. Wśród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Zembrzyce Pan Łukasz Palarski oraz Z-ca Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Pani Joanna Czyszczoń.

Tradycyjnie podczas uroczystości wystawione zostały jasełka w których aktorami byli nasi podopieczni. Po nich poszczególni uczestnicy śpiewali kolędy, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.

 

        POLSKIE  STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM KOŁO W ZAWOI DZIĘKUJE WŁAŚCICIELOM RESTAURACJI „MAGNOLIA” ZA KOLEJNE BEZPŁATNE UŻYCZENIE SALI.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówSpotkanie Opłatkowo-Noworoczne