Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 21 styczeń 2014 22:06

W Budzowie „warsztatowo”

Napisał

Bardzo atrakcyjna oferta spędzenia wolnego czasu została przygotowana przez Bibliotekę i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów.

 

W ramach projektu: „Zagospodarowanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Budzów poprzez organizację warsztatów tanecznych i szachowych” oraz projektu: „Warsztaty Kulinarne z zakresu pieczenia i gotowania potraw regionalnych” współfinansowanych ze środków unijnych, dzieci i młodzież tejże Gminy będą mogły uczestniczyć w atrakcyjnych warsztatach. Do wyboru są: warsztaty kulinarne, warsztaty szachowe, kurs tańca oraz warsztaty plastyczne.

Warsztaty Kulinarne rozpoczną się 03 lutego w Baczynie, Jachówce oraz Bieńkówce. Tego samego dnia rozpoczną się Warsztaty Szachowe, które zostaną zorganizowane we wszystkich Bibliotekach Publicznych Gminy. 

Kurs Tańca startuje 10 lutego na salach gimnastycznych we wszystkich Szkołach Podstawowych Gminy oraz w Gimnazjum.

Ponadto Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów organizuje Warsztaty Plastyczne, które podobnie jak szachowe i kulinarne rozpoczną się 03 lutego i będą miały miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Jachówce.

Podczas tegorocznych ferii zimowych nuda do Gminy Budzów nie będzie miała wstępu.

M.B.

Więcej w tej kategorii: „AKTYWNI DLA KLIMATU” »
asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBudzówW Budzowie „warsztatowo”