Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 16 marzec 2016 07:10

Budzów. Można pobierać wnioski do „500 plus”

Napisał

Zbliża się termin uruchomienia rządowego programu pomocy w wychowaniu dzieci „Rodzina 500 plus”.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie poinformował, że można odbierać  wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Budzowie w pokoju nr 5 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Informacje w sprawie świadczenia wychowawczego można uzyskać pod numerem telefonu: 33/ 876-77-52 oraz 33/876-77-80.

Urzędnicy z Budzowa przypominają, że wnioski o świadczenie wychowawcze   przyjmowane będą od  1 kwietnia 2016 roku.

- Jeśli osoba złoży wniosek w terminie trzech miesięcy od dnia wejścia w życie ustawy, tj.  od 1 kwietnia do 1 lipca 2016 r., to świadczenia wychowawcze zostanie przyznane i wypłacone z wyrównaniem począwszy od dnia wejścia w życie ustawy, czyli od 1 kwietnia 2016 r. Natomiast w przypadku złożenia wniosku po upływie trzech miesięcy od dnia wejścia w życie ustawy (tj. po 1 lipca 2016 r.), prawo do świadczenia  zostanie przyznane i wypłacone począwszy od miesiąca, w którym wpłynął  wniosek z prawidłowo wypełnionymi dokumentami – podaje miejscowy urząd gminy.

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBudzówBudzów. Można pobierać wnioski do „500 plus”