Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 14 kwiecień 2016 21:43

Gminny Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim dla szkół podstawowych

Napisał

13 kwietnia w Szkole Podstawowej w Jachówce odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. Hasłem tegorocznego konkursu było „Szczęście”. Już kolejny raz uczniowie  gminy Budzów  mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i przekonać kolegów, że uczenie się języków obcych jest po prostu modne. 

           Jury nie miało łatwego zadania, zwłaszcza przy ocenie ogólnego wyrazu artystycznego. W tym roku bowiem uczestnikom nie zabrakło inwencji, nie tylko w doborze repertuaru. Po podliczeniu punktów i krótkiej naradzie ogłoszono wyniki. I miejsce zajęli  Dagmara Głuc ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Budzowie oraz Jan Kois ze Szkoły Podstawowej w Bieńkówce, którzy swoją interpretacją poruszyli zarówno komisję, jak i widownię. II miejsce przypadło Julii Stypule ze Szkoły Podstawowej w Zachełmnej. Natomiast III miejsce zajęła przedstawicielka gospodarzy - Wiktoria Trzop ze Szkoły Podstawowej z Jachówki. 

 
 
 
asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBudzówGminny Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim dla szkół podstawowych