Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 30 czerwiec 2016 10:40

Kreacja z Jachówki podbiła warszawskie wybiegi

Sukienka z firmy Bonanza Style została wyróżniona jako Prestiżowy Produkt Roku 2016!

Jest elegancka, biała i jednym z najlepszych Produktów Roku 2016! Plebiscyt na Prestiżowy Produkt, w którym sukienka firmy z Jachówki – bo o niej tu mowa -  został zorganizowany przez magazyn Law Business Quality w Warszawie. To pismo skierowane do ludzi spełnionych, ceniących sobie luksus i elegancję, co tym bardziej podnosi prestiż nagrodzonej kreacji.

Bonanza Style natomiast to nowa polska marka odzieżowa. Jak zaznaczają jej właściciele, dzięki swoim produktom wychodzi naprzeciw kobietom ceniącym jakość i niepowtarzalność.

- Każdy nasz projekt od początku do końca jest realizowany w Polsce, oraz powstaje tylko w kilku unikalnych egzemplarzach. Umożliwia to lepszą i dokładniejszą kontrolę jakości produktów, dla uzyskania optymalnego zadowolenia klientów – wyjaśniają.

Jak widać po werdykcie ekspertów od luksusu z Law Bussines Quality, mają sporo racji. 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówKreacja z Jachówki podbiła warszawskie wybiegi