Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 14 grudzień 2016 09:56

Budzów. Sprawdź poprawność własnych danych adresowych.

Napisał

Urząd Gminy w Budzowie informuje o trwającej kampanii informacyjnej „Każdy adres jest ważny”, której organizatorem jest Główny Urząd Geodezji i Kartografii.

 

Celem zorganizowanej kampanii jest promocja znaczenia aktualnych danych adresowych. Wiarygodność danych adresowych jest szczególnie ważna z punktu widzenia działań ratowniczych. Celem jest również budowanie wśród mieszkańców świadomości jak ważna jest jakość danych adresowych i pokazanie, jak ogromny wpływ mają na wiele aspektów naszego codziennego życia.

Gdzie między innymi wykorzystywane są dane adresowe ?

  1. Służby ratownicze – dzięki dostępowi do wiarygodnej informacji adresowej mogą one szybko zlokalizować miejsce zdarzenia, tym samym pomoc dociera szybciej.
  2. Użytkownicy nawigacji – dzięki aktualnym danym adresowym w nawigacjach, ich użytkownicy mają pewność i gwarancję precyzyjnego wskazania celu podróży i lokalizacji miejsca docelowego.
  3. Poczta, kurierzy, dostawcy – liczba wysyłanych przez nas listów i przesyłek rośnie z każdym miesiącem. Brak dostępu do dokładnych danych adresowych skutkowałoby utrudnieniem i wydłużeniem czasu dostawy przesyłek.

Mając powyższe na uwadze Urząd Gminy zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców mających możliwość korzystania z aplikacji Geoportal  www.geoportal.gov.pl o sprawdzenie poprawności własnych danych adresowych. Wszelkie uwagi dotyczące nieprawidłowości w  bazie  adresowej prosimy zgłaszać do Urzędu Gminy w Budzowie.

 
asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBudzówBudzów. Sprawdź poprawność własnych danych adresowych.