Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 11 kwiecień 2017 13:48

Rodzinny Dzień Sportu w Budzowie.

Po raz czwarty wychowawczynie w Przedszkolu Samorządowym w Budzowie – Halina Pieczara i Dorota Burliga zorganizowały Rodzinny Dzień Sportu.  

Dzieci z grup „Biedronki” i „Wesołe Nutki” wraz z rodzicami wzięły udział w Rodzinnym Dniu Sportu w ramach realizacji programu autorskiego „Więcej ruchu dla maluchów”. Impreza odbyła się na sali gimnastycznej SP nr 1 w Budzowie. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy drużyny: niebieską, czerwoną i zieloną. Po każdej z konkurencji przyznawane były punkty. I miejsce zajęła drużyna czerwonych, drugie drużyna niebieskich, a trzecie drużyna zielonych. Wszyscy otrzymali medale, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Rozgrzewkę przeprowadzili Sensei Janusz Kotyrba 2 DAN (Sekcja sportowa OYAMA KARATE „SOKÓŁ”) oraz Katarzyna Knapczyk, natomiast poszczególne konkurencje konkursowe przeprowadził Jarosław Gąstała, nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum w Budzowie.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówRodzinny Dzień Sportu w Budzowie.