Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 04 maj 2017 21:02

Jachówka. Młodzi artyści „walczyli” na scenie

Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów  i Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomani w Budzowie zorganizowały Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych w Jachówce.

 

Konkurs zorganizowany w Jachówce wyłonił trzy zespoły, które pojada na etap powiatowy. To Szkoła Podstawowa Bieńkówka Grupa Teatralna „Andygaweni” za przedstawienie „Tajemniczy ogród”, Grupa Teatralna „Kaziki” ze Szkoły Podstawowej Budzów nr 1 oraz Grupa Teatralna „Teatromaniacy” z Palczy.

W zmaganiach na scenie walczyły też: GT „Gwiazdki” z Bieńkówki (wyróżnienie), GT „Maska” z Jachówki (III miejsce) oraz GT „Uśmieszki” z Baczyna i „Horrorki” z Zachełmnej (obie grupy wyróżnione).

Komisja przyznała też nagrodę dla super aktora. Przypadła ona Wiktorii Trzop z Jachówki oraz Paulinie Kołacz z Bieńkówki.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówJachówka. Młodzi artyści „walczyli” na scenie