Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 11 lipiec 2017 19:25

Pomóżmy Szczepanowi z Bieńkówki!

Szczepan Kachnic to 27- letni mieszkaniec Bieńkówki. Wiódł normalne życie, miał pracę, swoje pasje i plany na przyszłość. Jego życie zmieniło się o 180 stopni, kiedy to w maju dostał niedokrwiennego udaru do pnia mózgu. Od tego czasu jest sparaliżowany. Obecnie przebywa w ośrodku Votum w Krakowie. Jedynie odpowiednie leki i przede wszystkim rehabilitacja mogą zapewnić mu szansę na normalne życie w przyszłości. Jednak te wszystkie zabiegi są kosztowne.

 

Na cierpienie Szczepana nie pozostali obojętni koledzy i znajomi. Robią co mogą, by zebrać fundusze na leczenie kolegi. W niedzielę 6 sierpnia na boisku LKS w Bieńkówce odbędzie się festyn charytatywny "Powrót Szczepana", podczas którego będą  zbierane pieniądze na rehabilitację oraz leczenie mieszkańca Bieńkówki. Wystąpią m.in. : Avangarda Band, Zespół Muzyczny To I Owo, Zespół Nasii, Dominik & Matheo, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Bieńkówka. O szczegółach akcji charytatywnej dla Szczepana będziemy informować na bieżąco.

Jeżeli ktoś chce pomóc Szczepanowi , może to zrobić od razu wpłacając pieniądze na konto :

Fundacja VOTUM

Organizacja użytku publicznego

Nr konta: 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000

Z dopiskiem – Dla Szczepana Kachnica

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówPomóżmy Szczepanowi z Bieńkówki!