Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 11 sierpień 2017 09:10

Weź udział w sportowej aukcji internetowej i pomóż Szczepanowi

Historię Szczepana Kachnica- 27- letniego mieszkańca  Bieńkówki opisywaliśmy na łamach naszego portalu. Chłopak w maju dostał niedokrwiennego udaru do pnia mózgu. Od tego czasu jest sparaliżowany. Obecnie przebywa w ośrodku Votum w Krakowie. Jedynie odpowiednie leki i przede wszystkim rehabilitacja mogą zapewnić mu szansę na normalne życie w przyszłości. Jednak te wszystkie zabiegi są kosztowne.

Na cierpienie Szczepana nie pozostali obojętni koledzy i znajomi. Robią co mogą, by zebrać fundusze na leczenie kolegi. W niedzielę 6 sierpnia na boisku LKS w Bieńkówce odbył się festyn charytatywny "Powrót Szczepana", podczas którego będą  zbierano pieniądze na rehabilitację oraz leczenie mieszkańca Bieńkówki. Wszyscy artyści zrzekli się honorarium za występ (Zbyrcoki, Avangarda Band, Zespół Muzyczny To I Owo, Zespół Nasii, Dominik & Matheo, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Bieńkówka). Jak mówią organizatorzy: Festyn przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nie wspominając o ogromnej kwocie, którą udało się zebrać (dokładnej jeszcze nie znamy), o świetnej oprawie artystycznej i doskonałej organizacji, przyjęliśmy niesamowitą ilość ciepłych słów, pozdrowień i pytań o zdrowie Szczepana. Zaangażowanie i nieobojętność ludzi była w ciągu tych dwóch dni niezwykle wielka.

Ale na tym nie koniec. Kto nie mógł przyjechać do Bieńkówki będzie mógł wesprzeć finansowo biorąc udział w aukcji internetowej.  Dzięki pomocy wielu znanych sportowców, między innymi z LOTTO Ekstraklasa oraz znajomych Szczepana , udało nam się zebrać całkiem pokaźną kolekcję unikatowych gadżetów, które przyjaciele zdecydowali się wystawić na aukcję internetową. Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji, w której wygrać można: koszulki znanych piłkarzy - Arkadiusza Głowackiego i Łukasza Surmy, piłki z autografami - Piasta Gliwice, Śląska Wrocław, Wisły Kraków, koszulki  z autografami zawodników (Legii Warszawa, Wisły Kraków, Pogoni Szczecin, Jagielloni Białystok). A jedną z głównych ofert jest trening z Arkadiuszem Głowackim dla dzieci w wieku 6-11 lat, który się odbędzie na terenie gminy Budzów  Baczyn lub Palcza. Zapraszamy do licytacji!!!

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=46743693&order=m

 Jeżeli ktoś chce pomóc Szczepanowi , może to zrobić od razu wpłacając pieniądze na konto :

Fundacja VOTUM

Organizacja użytku publicznego

Nr konta: 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000

Z dopiskiem – Dla Szczepana Kachnica

 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówWeź udział w sportowej aukcji internetowej i pomóż Szczepanowi