Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 21 wrzesień 2017 08:48

Kolejne dzieci nauczą się pływać

Kolejne dzieci nauczą się pływać pixabay.com

Gmina Budzów po raz kolejny rozpoczyna udział w projekcie pn. „Już pływam”. Jego celem jest rozpoczęcie przez najmłodszych nauki pływania.

Z początkiem września ruszyła nauka pływania dla dzieci z gminy Budzów. Zajęcia potrwają do początku listopada.

- W ramach projektu zaplanowano po 8 wyjazdów na basen dla każdej z grup liczących po 15 uczniów, łącznie 120 uczniów – wyjaśniają gminni urzędnicy.

Podczas zajęć dzieci nauczą się m.in. podstaw pływania oraz zasad zachowania się w wodzie i zagrożeń z nią związanych.

Nauką pływania objęci zostaną uczniowie klas I-VII ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2 w Budzowie, Szkoły Podstawowej w Bieńkówce, w Jachówce, w Zachełmnej oraz z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Palczy i w Baczynie.

- O bezpieczeństwo uczestników zadbają wykwalifikowani instruktorzy pływania pod nadzorem ratowników – zapewniają władze Budzowa.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBudzówKolejne dzieci nauczą się pływać