Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 10 czerwiec 2014 23:40

Sportowy Piknik Rodzinny w Palczy

Napisał

W niedzielę 8 czerwca 2014 roku od godz. 15.00 na kompleksie boisk sportowych „Orlik” w Palczy odbył się Sportowy Piknik Rodzinny „Postaw na rodzinę” zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Palczy. 

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała licznie przybyłych gości. Następnie dzieci przedszkolne i uczniowie Szkoły Podstawowej zaprezentowali część artystyczną dedykowaną wszystkim rodzicom i rodzinom. 

Organizacją uroczystości zajęli się rodzice oraz nauczyciele. Oprócz wspaniałej pogody nie zabrakło licznych atrakcji dla wszystkich obecnych na „Orliku” dzieci. Miały one oprócz poczęstunku do dyspozycji urządzenia rekreacyjne tj.: zjeżdżalnię, zamek z piłkami oraz zamek do skakania. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz baniek mydlanych oraz malowanie twarzy, które zorganizowała nasza absolwentka.  Nie mniejszą atrakcją cieszyły się rodzinne rozgrywki sportowe oraz międzyklasowe mecze piłki nożnej. Dzielni ojcowie i odważne mamy miały okazję wykazać się przed dziećmi swoimi zdolnościami w przeciąganiu liny, rzucie gumowcem, biegach w workach, sztafetami, toczeniu piłki miotłą i innymi atrakcjami. Nad całością konkurencji czuwał również nasz Ksiądz Proboszcz biorąc czynny udział we wszystkich konkurencjach. 

Podczas Pikniku funkcjonował bufet szkolny, loteria fantowa, stoisko ze zdrową żywnością. Można było również spróbować pysznego ciasta, kawy i herbaty, którymi częstowała wszystkich gości Rada Rodziców.  Piknik uświetnił występ wokalistki zespołu „Walor” Pani Justyny, która zachwyciła swym talentem muzycznym i organizatorskim.

Dzięki aktywnemu udziałowi mieszkańców wsi i wspaniałej pogodzie Piknik Rodzinny był bardzo udany. Wzięło w nim udział około 300 uczestników. Tego typu imprezy z pewnością pozytywnie wpływają na wzmocnienie więzi rodzinnych, integrują rodziców z placówką, do której uczęszcza dziecko. Są doskonałą okazją do aktywnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu .

 

   Dyrektor Zespołu serdecznie dziękuje wszystkim bezinteresownie zaangażowanym w organizację i obsługę „Pikniku Rodzinnego”:

Panu Mieczysławowi Taladze – opiekunowi „Orlika” za niezastąpioną pomoc w organizacji Pikniku oraz sędziowanie meczy;

Radzie Rodziców i Radom Klasowym Rodziców – za zaangażowanie i wzorową organizację uroczystości /poczęstunek, bufet, finansowanie wszystkich atrakcji/

Pani Sołtys Zofii Hankus – za przekazanie fantów na loterię ;

Młodzieży – absolwentom szkoły /na czele z Szymonem Filusiem/ za przewóz, montaż i demontaż sprzętu;

Nauczycielom – za przygotowanie części artystycznej i rozgrywek sportowych oraz zaangażowanie i czynny udział w  Pikniku.

 

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBudzówSportowy Piknik Rodzinny w Palczy