Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Budzów (146)

poniedziałek, 06 lipiec 2020 05:48

Laptopy dla uczniów w Budzowa

Napisane przez

Wójt gminy Budzów złożył wniosek do Centrum Projektów Polska Cyfrowa na sfinansowanie zakupu laptopów dla uczniów.

Gmina Budzów po raz kolejny wnioskowała o środki dla stołówek szkolnych, w tym roku nabór zakończył się z sukcesem. Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 151 360,00 zł w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”- moduł 3- na doposażenie i poprawę standardu funkcjonujących stołówek szkolnych. Całkowity koszt realizacji programu to 189 515,91 zł.

poniedziałek, 08 czerwiec 2020 11:09

Tysiące złotych na nowe książki

Napisane przez

Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów otrzymała  dotację na zakup nowości wydawniczych w wysokości.

Przedszkole Samorządowe w Bieńkówce realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. “Przedszkolaki – nasza przyszłość”.

Przedsiębiorco, nie masz umowy na odbiór odpadów komunalnych? Zawrzyj umowę czym prędzej - apelują przedstawiciele gminy Budzów.

czwartek, 07 maj 2020 06:25

Uczniowie otrzymają laptopy do nauki

Napisane przez

Wójt gminy Budzów złożył wniosek do Centrum Projektów Polska Cyfrowa na sfinansowanie zakupu laptopów dla uczniów. Dzięki temu naszej gminie przyznano środki w wysokości 69 989 złotych. Kwota ta pozwoliła na zakup aż 31 laptopów wraz z oprogramowaniem.

Wójt gminy Budzów opublikował informację dla rodziców przedszkolaków.

piątek, 27 marzec 2020 12:51

Czarny dym nad Urzędem Gminy

Napisane przez

W gminie Budzów, podobnie jak w innych, odbywają się kontrole palenisk w prywatnych domach. Urzędnicy odwiedzają kotłownie, zaglądają do pieców i popielników. Tymczasem nad tamtejszym Urzędem Gminy często unosi się dym ciemniejszy niż nad kontrolowanymi budynkami… Bulwersuje to wiele osób.

wtorek, 17 marzec 2020 08:27

Wójt apeluje do młodzieży

Napisane przez

Wójt gminy Budzów zwrócił się z prośbą do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności. Specjalne słowa skierował do młodzieży.

Strona 1 z 12