Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Bystra-Sidzina (204)

poniedziałek, 26 październik 2020 08:58

Odszedł radny Stanisław Jaromin

Napisane przez

Gmina Bystra-Sidzina straciła radnego gminnego. Po ciężkiej chorobie, odszedł Stanisław Jaromin. Miał 68 lat.

poniedziałek, 12 październik 2020 19:28

Pół szkoły na zdalnym nauczaniu. Wszystko przez koronawirusa

Napisane przez

Jedną z osób, u której w ostatnich godzinach wykryto koronawirusa jest pracownikiem Szkoły Podstawowej w Bystrej Podhalańskiej. Dyrekcja placówki, opierając się na opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego zdecydowała o wprowadzeniu w szkole częściowo zdalnego nauczania.

Jesienią na terenie gminy Bystra-Sidzina miała się odbyć druga w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Miała, ale się nie odbędzie. Gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Kierowcy poruszający się drogą powiatową w Bystrej Podhalańskiej, pokonując przejazd kolejowy w pobliżu miejscowego przystanku kolejowego winni mieć się na baczności. Zamontowane na nim zapory nie zamykają się.

Przed kilkoma dniami zakończyła się modernizacja głównej alejki na cmentarzu komunalnym w Bystrej Podhalańskiej, która dotychczas była w dużo gorszym stanie niż… bocznych.

piątek, 02 październik 2020 12:47

Wybory bez głosowania. Mąż zastąpił żonę

Napisane przez

W niedzielę w gminie Bystra-Sidzina, w okręgu nr 7 odbyły się wybory uzupełniające do Rady Gminy. Mieszkańcy jednak nie musieli iść do urn, a i tak wolne miejsce zostało obsadzone.

Zakończyły się prace przy modernizacji boisk do gier zespołowych przy Szkołach Podstawowych z terenu gminy Bystra-Sidzina. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane przez Ministerstwo Sportu. 

Dziś w Bystrej Podhalańskiej nastąpiło uroczyste odsłonięcie pomnika upamiętniającego mieszkańców tej wioski poległych w latach 1914-1920.

Na wtorek 25 sierpnia zaplanowano na cmentarzu komunalnym w Bystrej Podhalańskiej zaplanowano uroczyste odsłonięcie pomnika upamiętniającego mieszkańców tej miejscowości, poległych w latach 1914-1920.

Strona 1 z 16
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBystra-Sidzina