Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Bystra-Sidzina (176)

czwartek, 02 kwiecień 2020 09:43

Nowe ławki w Domu Pogrzebowym

Napisane przez

Od października ubiegłego roku mieszkańcy Bystrej Podhalańskiej mogą korzystać z wykonanych przez Gminę Bystra-Sidzina pomieszczeń Domu Pogrzebowego. Aby jeszcze bardziej poprawić jego funkcjonalność gmina zdecydowała o wyposażeniu wnętrza w wygodne ławki. 

niedziela, 29 marzec 2020 15:39

Anita z Bystrej w konkursie Miss Małopolski

Napisane przez

W powiecie suskim nie brak jest ślicznych dziewcząt. Jedna z nich została półfinalistką tegorocznej edycji konkursu Miss Małopolski. To dziewiętnastoletnia Anita Lipa z Bystrej Podhalańskiej - smukła jak wierzbowa witka, z dużymi, pięknymi oczami i czarującym uśmiechem.

piątek, 06 marzec 2020 14:34

Wypożyczają książki "na telefon"

Napisane przez

Z usługi "Książka na telefon" mogą skorzystać mieszkańcy Sidziny i Bystrej Podhalańskiej, którzy ze względu na wiek, przewlekłą chorobę lub niepełnosprawność nie mogą wypożyczać książek w sposób tradycyjny.

Ikaźń to dawne miasteczko, położone na Białorusi w rejonie brasławskim, a obecnie dość duża wieś.

poniedziałek, 02 marzec 2020 10:20

W Sidzinie "polała się" krew

Napisane przez

Blisko pół setki osób oddało to, co bezcenne.

piątek, 28 luty 2020 08:36

Zmiana siedziby GOPS w Bystrej Podhalańskiej

Napisane przez

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej informuje, iż zmieniła się jego siedziba. Aktualnie ośrodek pomocy społecznej mieści się  w Budynku B Urzędu Gminy Bystra-Sidzina NA PARTERZE tj. pomieszczenia, które wcześniej zajmowała Biblioteka Publiczna.

piątek, 28 luty 2020 08:33

Przewodnicy PTTK dzieciom

Napisane przez

Nieprzerwanie od kilku lat Koło Przewodników Turystycznych Oddziału PTTK Rabka Zdrój, uczestniczy w akcji „Przewodnicy PTTK dzieciom”.

sobota, 15 luty 2020 19:58

Bystra-Sidzina. Maleje przyrost naturalny

Napisane przez

Dla gminy Bystra-Sidzina miniony rok był niezły pod względem ilości narodzonych dzieci, choć bynajmniej nie najlepszy. Wtedy rodzice z tego terenu doczekali się 78 pociech. 40 z nich było dziewczynkami, a 38 – chłopcami.

środa, 12 luty 2020 06:23

Aktywne ferie na nartach

Napisane przez

W okresie ferii zimowych na stoku narciarskim „Beskid” w Spytkowicach  już piąty rok z rzędu uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Bystra-Sidzina nabywali podstawowe umiejętności nauki jazdy na nartach.

Strona 1 z 14

 

HomeWydarzeniaBystra-Sidzina