Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 20 grudzień 2018 07:26

Nowa jakość sali OSP w Bystrej

Ochotnicza Straż Pożarna w Bystrej Podhalańskiej informuje, że został zrealizowany projekt pn. „Wytłumienie i zakup wyposażenia sali orkiestry OSP w Bystrej Podhalańskiej”.

Zadanie wykonane zostało w ramach „Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego Przez Społeczność” realizowanego za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze”. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność programu Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Operacja ma na celu stworzenie warunków do kultywowania tradycji i kultury, poprzez prace związane z wytłumieniem sali OSP Bystra Podhalańska oraz zakup niezbędnego wyposażenia.

- Składamy serdeczne podziękowanie zarządowi OSP Bystra Podhalańska za podjęcie się realizacji tego zadania. Szczególnie Grzegorzowi i Markowi Drobnym którzy pisali i czuwali nad realizacją projektu, oraz prezesowi Józefowi Bednarzowi i skarbnikowi Krzysztofowi Drobnemu za merytoryczną i techniczno-finansową pomoc w realizacji zadania. Jednocześnie pragniemy zaprosić wszystkich chętnych muzyków „dęciaków” do wspólnego cieszenia się muzyką i nową salą- zachęcają druhowie.

 

UG Bystra-Sidzina/OSP Bystra Podhalańska

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaNowa jakość sali OSP w Bystrej