Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 26 wrzesień 2019 08:30

Gospodynie z Sidziny opanowały stolicę.

Napisał

Wrześniowy weekend 20-22 września członkinie Stowarzyszenia Gospodyń „Sidzinianki” z Sidziny spędziły w stolicy Polski w Warszawie zwiedzając zabytki,muzea,poznając jej historię i podziwiając współczesny wizerunek miasta. To przykład, że można w ramach Stowarzyszenia wykazywać inicjatywę łączącą przyjemne z pożytecznym w szerszym rozumieniu wychodząc poza granice swojej gminy czy powiatu.

 

Niewątpliwie jedną z atrakcji a zarazem obywatelskiej lekcji była wizyta w gmachu Sejmu RP na zaproszenie Posła z naszej Ziemi Pana Sławomira Hajosa, który specjalnie przyjechał w tym dniu do Warszawy, by pomóc w załatwieniu formalności i towarzyszyć wycieczkowiczom w sejmie – miejscu, w którym tworzone są najważniejsze akty prawne. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze i dostarczyła niezapomnianych wrażeń.
Stowarzyszenie Gospodyń „Sidzinianki” składa Panu Posłowi serdeczne podziękowanie za zaproszenie, zaangażowanie i
wszelką pomoc.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaGospodynie z Sidziny opanowały stolicę.