Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 16 październik 2019 19:55

Będzie łatwiej dojechać

Będzie łatwiej dojechać Foto: Stanisław Tempka

W Bystrej Podhalańskiej ruszył remont dwu połączonych za sobą dróg gminnych, które prowadzą od budynku Urzędu Gminy do kościoła, a stamtąd do mostu nad potokiem Bystrzanka. Oba trakty doczekają się gładkiej jak stół nawierzchni asfaltowej, na nowo wykonane zostaną też miejsca parkingowe ciągnące się wzdłuż jezdni.

  

Dzięki tej inwestycji centrum wsi zyska na urodzie, łatwiej też będzie dojechać do kościoła czy innych budynków. Całość prac ma kosztować ponad 440 tys. zł, przy czym 70 % z tej kwoty wyniesie dofinansowanie pozyskane przez samorząd gminy Bystra-Sidzina z Funduszu Dróg Samorządowych. Remont powinien potrwać nie dłużej niż do 29 listopada.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaBędzie łatwiej dojechać