Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 02 grudzień 2019 07:45

Odnowione "zebry" w gminie

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej jako zarządca dróg powiatowych przebiegających przez gminę Bystra-Sidzina w ostatnim czasie wykonało odnowienie oznakowania poziomego i pionowego  przejść dla pieszych.

Zwracamy uwagę na istotną zmianę polegającą na likwidacji dotychczasowego przejścia dla pieszych w Bystrej Podhalańskiej w rejonie ronda i przystanku autobusowego. Przejście to zostało przesunięte o kilkadziesiąt metrów w stronę Przedszkola Publicznego i znajduje się tuż przy skrzyżowaniu drogi powiatowej z drogą Nadleśnictwa (Do Bystrzaka), gdzie zamontowano dodatkowo metalową barierkę.

Zmiana lokalizacji tego przejścia dla pieszych zdaniem zarządcy drogi podyktowana jest względami bezpieczeństwa ruchu drogowego, szczególnie bezpieczeństwa pieszych w czasie wzmożonego ruchu pieszych w okolicy przedszkola w godzinach porannych i popołudniowych.

Apelujemy do  mieszkańców o zachowanie szczególnej uwagi przy korzystaniu z przejść dla pieszych.

 

źródło: UG Bystra Sidzina

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaOdnowione "zebry" w gminie