Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 15 czerwiec 2020 11:13

Pomóżmy Anicie dostać się do finału Miss Małopolski!

Napisane przez

Urocza dwudziestolatka z Bystrej Podhalańskiej reprezentuje powiat suski w konkursie piękności Miss Małopolski. Została zakwalifikowana do półfinału (o czym pisaliśmy pod koniec marca tego roku), a teraz walczy o miejsce w finale. Każdy z naszych czytelników może jej w tym pomóc, wysyłając SMS lub głosując za pośrednictwem Internetu.

 

Anita Lipa z Bystrej Podhalańskiej, która w lipcu tego roku skończy 20 lat, ma wyrazistą, a zarazem delikatną urodę, czarujący uśmiech i smukłą sylwetkę. W jej twarzy szczególną uwagę zwracają duże, ciemne oczy. – Już w dzieciństwie marzyłam o tym, żeby być modelką albo brać udział w konkursie piękności. Zakładałam szpilki mamy i przybierałam różne pozy przed lustrem – wspomina Anita Lipa. Kiedy jednak osiągnęła wiek, w którym mogła spróbować zacząć realizować te marzenia, długo nie miała na to odwagi. Przerażała ją sama myśl o tym, by wziąć udział w jakimś castingu, wystawiając swoje ciało i twarz na krytykę.

W końcu jednak zdecydowałam się na to, żeby sprawdzić, jak zostanę odebrana, a przede wszystkim pokonać ten strach, który dotąd mnie paraliżował. Zapanować nad nieśmiałością i pokazać, że jednak coś potrafię – wyznaje Anita Lipa. – To niemała zasługa mojego narzeczonego, który cały czas mi powtarza, że jestem najlepsza, nie muszę nic w sobie zmieniać. Dodał mi bardzo dużo pewności siebie. Ale nie mogę też pominąć mamy, która zawsze mi powtarzała, że trzeba być sobą, nie można udawać kogoś innego, ani na siłę próbować się zmieniać, by kogoś zadowolić. Bo prawdziwe piękno to przede wszystkim wartości, które człowiek nosi w sercu.

Zgłoszenie do konkursu Miss Małopolski wysłała w tajemnicy przed bliskimi, nie mówiąc o tym nawet tym dwu osobom, dzięki którym pokonała swoje opory. Dopiero, kiedy została zakwalifikowana do półfinału, podzieliła się z narzeczonym i rodziną radością z sukcesu. Bo dla niej sam udział w tak prestiżowym konkursie to już ogromne osiągnięcie. Zwycięstwo nie jest dla niej najważniejsze i nawet nie zastanawia się, czy ma na nie szansę. Fakt, że jej uroda została doceniona na tyle, by znalazła się wśród najpiękniejszych dziewcząt z Małopolski, niesamowicie wzmocnił jej poczucie własnej wartości. - Lubię siebie taką, jaka jestem, choć wiem, że mam wiele wad, co dotyczy zarówno mojego wyglądu, jak i charakteru. Ale nikt nie jest idealny. Można pracować nad tym, co można w sobie zmienić, jednak pozostałe cechy trzeba po prostu zaakceptować – podkreśla dziewiętnastolatka.

Choć Anita chciałaby spróbować sił w modelingu, nie wiąże z nim przyszłości. Interesuje ją pedagogika, marzy o pracy z dziećmi i w tym kierunku się kształci. Już w pewnym stopniu daje upust tej pasji, udzielając uczniom podstawówki korepetycji z języka angielskiego. W wolnych chwilach chętnie sięga po gitarę, a od niedawna uczy się też grać na keyboardzie.

Na obecnym etapie konkursu Miss Małopolski dwie półfinalistki, które zdobędą największą ilość głosów w głosowaniu SMS-owycm i internetowym, automatycznie otrzymają awans do finału, zaplanowanego na wrzesień. Szczegółowe informacje o formach głosowania dostępne są pod linkiem: http://missmalopolski.pl/glosowanie-sms/ lub https://www.facebook.com/missmalopolskiofficial/.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaPomóżmy Anicie dostać się do finału Miss Małopolski!