Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 25 listopad 2020 11:07

Sidzina: Rozścielono półkilometrowy dywanik

Napisane przez
Sidzina: Rozścielono półkilometrowy dywanik Fot. UG Bystra-Sidzina

Nowy wygląd zyskała po remoncie droga gminna w Sidzinie na Wielkiej Polanie, a prowadząca koło kaplicy. W ostatnim czasie przeszła bowiem gruntowny remont.  

 

W ramach zleconych przez gminę prac na długości nieco ponad pół kilometra wykonano mechaniczne ścinanie poboczy, wyrównano tłuczniem istniejącą podbudowę i wykonano  z kruszywa podbudowę górnej warstwy. Następnie wyrównano istniejącą nawierzchnię masą bitumiczną i położono warstwy wiążącą i ścieralną z mieszanek mineralno-bitumicznych. Na koniec krawędzie jezdni zostaną obsypane, co zapobiegać będzie ich łamaniu się. 

Całkowity koszt robót wyniesie 154,9 tys. zł. Inwestycja była możliwa dzięki wydatnemu wsparciu finansowemu i zaangażowaniu  Nadleśnictwa Myślenice.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaSidzina: Rozścielono półkilometrowy dywanik