Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 15 lipiec 2015 13:47

Interaktywna Mapa Turystyczna Gminy Bystra-Sidzina

Napisał

Interaktywna Mapa Turystyczna to ukłon w stronę turystów oraz mieszkańców Gminy Bystra-Sidzina. Można przeglądać online dostępne zasoby oraz walory turystyczne i kulturowe Gminy.

 

Portal dostępny jest pod adresem www.mapa.turystykawgminie.pl/?gmina=bystrasidzina

 

Dla kogo ?

Interaktywna Mapa Turystyczna zawiera dane przestrzenne Gminy Bystra-Sidzina (obecny stan "startowy" będzie na bieżąco uzupełniany). Portal jest przeznaczony dla szerokiej grupy odbiorców, którymi mogą być zarówno mieszkańcy jak i turyści. Pozwala ona w samodzielny sposób uzyskać ważne informacje dotyczące turystycznego zagospodarowania gminy. Służy pracownikom samorządowym, w prosty sposób gromadzić wiele danych w jednym miejscu.

Dzięki Portalowi wszyscy mają stały dostęp do informacji. Dowiedzą się o planowanych w najbliższym czasie wydarzeniach, festiwalach czy koncertach. Na mapie oznaczone również zostały liczne obiekty oraz miejsca atrakcyjne i istotne dla każdego, kto chciałby miło spędzić czas.

 

Proste w obsłudze narzędzia

W serwisie znajdziemy 4 tematyczne podkłady mapowe zawierające różnorodne informacje z obszaru Gminy. Dzięki temu przeglądanie zasobów odbywa w najbardziej dogodny dla użytkownika sposób. Poza standardowymi narzędziami nawigacyjnymi, takimi jak przybliżanie i oddalanie, portal wyposażony jest w wyszukiwarkę adresów i ulic na terenie Gminy ze wskazaniem konkretniej lokalizacji na mapie.

 

Innowacyjny portal dla turystów

Interaktywna Mapa Turystyczna będzie służyła gminie do prezentowania swoich walorów turystycznych i kulturowych. Bogata baza multimedialna wyposażona została w wiele fotografii najatrakcyjniejszych obiektów i miejsc gminy wraz z ich opisem i lokalizacją na mapie. Dodatkowym atutem Portalu jest możliwość przedstawienia istniejących szlaków turystycznych zarówno pieszych jak i rowerowych. Dzięki temu każdy ma możliwość sprawdzenia przebiegu i długości trasy jeszcze przed wyruszeniem w drogę. 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaInteraktywna Mapa Turystyczna Gminy Bystra-Sidzina