Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 16 lipiec 2015 09:19

Bystra – Sidzina: anonimowo można ocenić urząd

Napisał

Władze gminy zachęcają mieszkańców do oceny jakości usług świadczących przez tamtejszy urząd. Pracę urzędników podsumować będzie można do połowy sierpnia.

 

Władze Bystrej – Sidziny poinformowały o rozpoczęciu badania opinii na temat jakości obsługi klientów w Urzędzie Gminy.

- Zawiadamia się wszystkich zainteresowanych klientów  korzystających z usług świadczonych przez Urząd Gminy Bystra-Sidzina, iż w okresie od dnia 15 lipca 2015r. do dnia 14 sierpnia 2015r.  prowadzone jest badanie  mające na celu poznanie opinii satysfakcji klientów na temat pracy Urzędu Gminy – czytamy w komunikacie wójta gminy. - Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby  prowadzonym badaniem o wypełnienie ankiety i złożenie jej do skrzynki  umieszczonej  na  stoliku przed wejściem do sekretariatu Urzędu bądź wypełnienie ankiety w formie elektronicznej. Ankieta jest anonimowa.

Ankieta składa się z pytań zamkniętych – z odpowiedziami do wyboru. Znajduje się jednak na niej miejsce do wyrażenie własnego zdania na temat uwag. Warto więc skorzystać z szansy na wpłynięcie na jakość pracy urzędników. W końcu każdy z mieszkańców gminy de facto jest ich pracodawcą.

asdasdasdasdas