Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 31 lipiec 2015 09:00

Korekta na mapie powiatu suskiego

Napisane przez

Rząd zdecydował o ustaleniu i zmianie granic miast, nadaniu statusu miasta, zmianie siedzib gmin i powiatu, a także o utworzeniu dwóch nowych gmin. Zmiany te dotyczą też gminy Bystra – Sidzina – mimo znikomego zainteresowania mieszkańców sprawą.

Po decyzjach rządu będzie trzeba wprowadzić korekty w administracyjnej mapie powiatu suskiego. Jak podało Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, od 1 stycznia 2016 r. zmienią się siedziby władz w gminie Bystra-Sidzina z Bystra na Bystra Podhalańska.

Co ciekawe, za zmianą nazwy siedziby gminy w przeprowadzonej pod koniec 2014 roku ankiecie wzięło udział... 20 osób. W liczbie tej 17 było za wprowadzeniem zmian. Dwie osoby sprzeciwiły się a jednak wstrzymała od głosu...

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaKorekta na mapie powiatu suskiego