Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jacek Moćko

Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach do Parlamentu Europejskiego

wtorek, 22 wrzesień 2015 22:32

„Dobra bajka lekiem na zło” - projekt dla 5-latków z Bystrej

W grupach 5-latków w Przedszkolu Publicznym w Bystrej rozpoczęto realizację nowego projektu Nauczyciele-Dzieciom „Dobra bajka lekiem na zło” przy wsparciu finansowym Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego.

Wspomniany projekt powstał z inicjatywy trzech nauczycielek: Moniki Matyasik, Anny Kozłowskiej, Sylwii Gałka oraz przy wsparciu OSP Bystra. Jego głównym celem jest odciągnięcie dzieci od komputera i negatywnych bajek proponowanych przez współczesną telewizję. W związku z tym w ciągu trzech miesięcy trwania programu  zostanie zrealizowanych wiele działań, które pozwolą ten cel osiągnąć.

Wśród nich można wymienić:  cykl spotkań z seniorami i rodzicami poświęconych bajkom bez przemocy; wyjazd  do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, wyjazd do teatru „Pracownia pod Baranami” w Krakowie; występ teatralny w przedszkolu dla społeczności lokalnej, zorganizowany przez dzieci.

 

 

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego.

 

  

 

 

HomeWydarzeniaBystra-Sidzina„Dobra bajka lekiem na zło” - projekt dla 5-latków z Bystrej