Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach do Parlamentu Europejskiego

wtorek, 17 listopad 2015 21:47

Podsumowanie projektu Nauczyciele-Dzieciom „Dobra bajka lekiem na zło”

6 listopada dzieci 5-letnie z Przedszkola Publicznego w Bystrej, w ramach projektu "Dobra bajka lekiem na zło", zorganizowały występ pod tym samym tytułem.

Przedszkolaki zabrały przybyłych gości bajkowym pociągiem do krainy Bolka i Lolka, Koziołka Matołka, Reksia, Zaczarowanego Ołówka oraz Misia Uszatka. Przedstawienie było okazją do zaprezentowania społeczności lokalnej umiejętności aktorskich dzieci, a jednocześnie podsumowaniem trzymiesięcznych działań realizowanych w ramach programu. W związku z tym tuż przed spektaklem głos zabrała koordynator projektu- pani Monika Matyasik, która krótko scharakteryzowała podjęte działania projektowe. W tym dniu obdarowano również upominkami wszystkie dzieci, uczestniczące w konkursie plastycznym pt. "Moja ulubiona kreskówka". Nagrody zostały ufundowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego. (S.G.)

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego.

 

 

 

  

 

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaPodsumowanie projektu Nauczyciele-Dzieciom „Dobra bajka lekiem na zło”