Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach do Parlamentu Europejskiego

poniedziałek, 14 marzec 2016 09:47

Bystra – Sidzina. Po książki przez telefon

Bibliotekarze z Sidziny wyszli naprzeciw potrzebom mieszkańców. Osoby, które nie mogą samodzielnie wyjść z domu teraz mogą zamówić literaturę zdalnie.

To nowa usługa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sidzinie. „Książka na telefon” ma służyć osobom chorym, starszym czy też niepełnosprawnym ruchowo, którzy mają problemy z przemieszczaniem się oraz opuszczaniem swoich miejsc zamieszkania. 

- Osoby zainteresowane otrzymywaniem książek do domu prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny, e-mailowy lub przez upoważnione osoby trzecie – zachęcają bibliotekarze z Sidziny.

Zamówienia można składać pod nr kontaktowym 18-26-73-470 oraz przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Dostarczaniem książek do domu będą zajmować się bibliotekarze zatrudnieni w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sidzinie nie częściej niż raz na 4 tygodnie. Będzie można wypożyczyć też jednorazowo 4 tytuły. Usługa dostawy i odbioru jest bezpłatna.

 
 

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaBystra – Sidzina. Po książki przez telefon