Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 21 kwiecień 2016 22:05

Przedszkole Publiczne w Bystrej Podhalańskiej. „Cudze chwalicie, swego nie znacie”

Przedszkole Publiczne w Bystrej Podhalańskiej po raz kolejny otrzymało dofinansowanie na działania edukacyjne ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego (w kwocie: 4992 zł; wartość całego projektu wynosi: 9084zł).

Tym razemrealizowany będzieprojekt Nauczyciele-Dzieciom "Cudze chwalicie, swego nie znacie". Powstał on z inicjatywy nauczycielek: Moniki Matyasik, Anny Kozłowskiej, Sylwii Gałka oraz przy wsparciu OSP Bystra. Skierowany jest do dzieci 5 i 6-letnich. Jego głównym celem jest zainteresowanie dzieci i ich rodziców regionalizmem oraz walorami kulturowymi  naszego regionu.

Działania projektowe będą realizowane od połowy kwietnia do połowy czerwca 2016r. Wśród nich można wymienić m.in.: spotkania z seniorami i gospodyniami z Koła Gospodyń Wiejskich; wycieczki do ciekawych miejsc w naszej okolicy, konkursy. (M.M, S.G.)

 

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego.

 

  

 

 

 

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaPrzedszkole Publiczne w Bystrej Podhalańskiej. „Cudze chwalicie, swego nie znacie”