Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 07 czerwiec 2017 08:15

Przedszkolaki z Bystrej w gronie liderów!

Nie dość, że żywiołowe, to jeszcze proekologiczne. Przedszkolaki z Bystrej Podhalańskiej udowodniły, że warto stawiać na czyste środowisko.

 

Na początku czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie ekoLIDERZY 2017 województwa małopolskiego. Głównym założeniem konkursu było uhonorowanie tych instytucji, które w sposób szczególny przyczyniły się do poprawy stanu środowiska naturalnego w Małopolsce. Jednym z laureatów zostało przedszkole w Bystrej Podhalańskiej.

- Konkurs dotyczył zadań zrealizowanych w roku 2016 przy współudziale środków z systemu finansowania ochrony środowiska – wyjaśniają przedstawiciele gminy Bystra – Sidzina. - Przedszkole zostało zwycięzcą w kategorii ekoPRZEDSZKOLE. Nagrodę 5000 złotych przyznano za dotychczasowe działania na rzecz środowiska.

 

Chodzi w szczególności o realizację projektu „Żywiołowe przedszkolaki odkrywają ekologię”.

 

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaPrzedszkolaki z Bystrej w gronie liderów!