Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 28 czerwiec 2017 08:57

„W cieniu” drzew ścigać się będą ciągnikami

Napisał

Władze gminy Bystra – Sidzina zapraszają do Sidziny na tradycyjny festyn „Święto Drzewa”. W tym roku, prócz licznych atrakcji odbędzie się wyścig … traktorów. 

Podczas tegorocznego „Święta drzewa” organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Promocji Turystyki i Sportu kierowcy traktorów ścigać się będą na trzech kategoriach: do 80 KM, do 140 KM oraz powyżej 140 KM.

- Traktor musi być sprawny technicznie oraz posiadać ubezpieczenie OC. Kierujący traktorem powinien posiadać uprawnienia do kierowania pojazdem oraz być trzeźwy. W przypadku przystąpienia do wyścigu w stanie nietrzeźwym fakt ten będzie zgłaszany policji – zaznaczają organizatorzy.

Co ciekawe w punktacji będzie si liczył także strój kierowcy ciągnika!

Zgłoszenia można dokonać drogą mailową pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 
asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaBystra-Sidzina„W cieniu” drzew ścigać się będą ciągnikami