Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 26 sierpień 2017 08:53

Zebrali tysiąc złotych dla Domu Dziecka

Stowarzyszenie Małopolscy Patrioci zorganizowali odsłonięcie pomnika pamięci bohaterów walczących o Polskę w Bystrej Podhalańskiej. Przy okazji zorganizowali imprezę, z której część zysku przekazali dzieciom.

 

Nie tylko krzewią miłość do ojczyzny, ale i pomagają najmłodszym jej synom i córkom.  Impreza Małopolskich Patriotów „Bohaterską drogą do nieba” pomogła wspomóc dzieci. 

- Mieliśmy przyjemność przekazać większość zysku z koncertu dla Domu Dziecka im. bł. Celestyny Faron. Dla każdego z nas było to niesamowite przeżycie, uśmiech na twarz dzieci to widok bezcenny. Zapewne to początek naszej współpracy z tą placówką – mówi Adrian Handzel, członek Małopolskich Patriotów. 

I zaznacza, że każdy z nas może wspierać wychowujące się tam dzieci. - Jeżeli chcesz wesprzeć naszą kolejną inicjatywę prosimy o kontakt. Warto pomagać – wyjaśnia.

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaZebrali tysiąc złotych dla Domu Dziecka