Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 29 sierpień 2017 07:45

Kolejne „szklane domy” w Bystrej – Sidzinie?

Kolejne „szklane domy” w Bystrej – Sidzinie? fot. solary.powiatsuski.pl

We czwartek odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy Bystra – Sidzina chcą na swoich domach zainstalować kolektory słoneczne. Ci, co już się zdecydowali, muszą złożyć nowe wnioski.

Wójt gminy Bystra-Sidzina zaprasza mieszkańców zainteresowanych możliwością uzyskania dofinansowania na montaż kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, na spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono 31 sierpnia 2017r. (tj. czwartek) o godz. 18.30 w Sali OSP w Sidzinie.

- Na spotkaniach zaprezentowane zostaną informacje na temat Odnawialnych Źródeł Energii, a także warunki uczestnictwa w planowanym projekcie pn.: „Montaż kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych oraz pomp ciepła w gospodarstwach prywatnych na terenie Gminy Bystra-Sidzina”- zachęcają miejscowi urzędnicy.

I przekazują jednocześnie ważną informację dla mieszkańców, którzy złożyli wstępne ankiety w latach ubiegłych.

- Proszeni są oni o złożenie nowych wniosków w przypadku dalszej chęci skorzystania z dofinansowania – wyjaśnia gmina. - Wzory wniosków zostaną przedstawione na czwartkowym spotkaniu.

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaKolejne „szklane domy” w Bystrej – Sidzinie?