Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 13 marzec 2018 08:01

Bystra Podhalańska. „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

W dniu 9.03.2018 r. w sali OSP w Bystrej Podhalańskiej odbyły się Eliminacje Gminne w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. W eliminacjach wzięło udział 12 uczniów ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z terenu gminy Bystra-Sidzina. 

Turniej zakończył się na stępującymi lokatami:


w kategorii Szkoła Podstawowa:
I miejsce Maksymilian Polak – SP w Bystrej Podhalańskiej
II miejsce Jakub Migas - SP w Bystrej Podhalańskiej
III miejsce Paweł Maj – SP w Sidzinie


Natomiast w kategorii klasy gimnazjalne:
I miejsce Bartłomiej Tempka – Gimnazjum w Sidzinie
II miejsce Wiktor Kostka – Gimnazjum w Sidzinie
III miejsce Weronika Kardyl – Gimnazjum w Sidzinie


Do etapu eliminacji powiatowych zakwalifikowali się zwycięzcy I i II miejsc w poszczególnych kategoriach. Wszyscy uczestnicy odebrali dyplomy wraz z pamiątkowymi upominkami, a laureaci pierwszych trzech miejsc, dodatkowo otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Bystra-Sidzina.
Nagrody wręczył Wójt Gminy wraz z Komendantem Gminnym ZOG OSP RP życząc zwycięzcom eliminacji gminnych osiągnięcia wysokich lokat w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 23 marca komendzie PSP w Suchej Beskidzkiej.
Składamy podziękowanie panu Grzegorzowi Lipce – Komendantowi Gminnemu ZOG OSP RP oraz panom: Markowi Drobnemu i Tomaszowi Czarnocie – nauczycielom z poszczególnych szkół za coroczne przygotowywanie zawodników do turnieju.

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaBystra Podhalańska. „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”