Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 09 kwiecień 2018 07:30

Orkiestra z Bystrej Podhalańskiej z nowym sprzętem

Orkiestra z Bystrej Podhalańskiej z nowym sprzętem OSP Bystra Podhalańska

Orkiestra działająca przy ochotniczej Straży Pożarnej w Bystrej Podhalańskiej otrzymała dofinansowanie na wyposażenie sali. Środki pochodzą z „Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”.

 

Wniosek złożony w sierpniu 2017 roku został pozytywnie rozpatrzony, dzięki czemu OSP otrzyma dofinansowanie w wysokości 50 188 złotych na wytłumienie i zakup wyposażenia sali orkiestry OSP w Bystrej Podhalańskiej" Umowa zostanie podpisana w następnym tygodniu. Wartość projektu 69 598,15 zł , dofinansowanie 50 188,00 zł 

Oprócz wytłumienia sali Orkiestry OSP Bystra Podhalańska z projektu zostaną zakupione instrumenty muzyczne:
- trąbka - 1 szt
- puzon - 1szt
- euphonium - 1szt
Ponadto zostanie zakupiony sprzęt audiowizualny:
- ekran projekcyjny
- notebook
- głośniki, wzmacniacz
Wyposażenie:
- pulpity - 10 - szt
- krzesła
- meble

Projekt zostanie zrealizowany za pomocą środków przyznanych przez Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Podbabiogórze” w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaOrkiestra z Bystrej Podhalańskiej z nowym sprzętem