Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 11 kwiecień 2018 07:47

Bystra-Sidzina do posprzątania

Bystra-Sidzina do posprzątania pixabay.com

Gmina Bystra-Sidzina jak co roku zachęca do wzięcia udziału w akcji „Sprzątanie Świata” na terenie Bystrej Podhalańskiej i Sidziny. „Sprzątanie świata” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie utrzymania czystości w otaczającym nas terenie oraz zwrócenie uwagi na nie zaśmiecanie środowiska.

Do uczestnictwa w akcji zachęcamy Szkoły, Przedszkola i Mieszkańców naszej gminy. Doceniając trud i zaangażowanie w akcję, gmina wyposaży wszystkich chętnych do wzięcia udziału w sprzątaniu w worki oraz rękawiczki niezbędne do realizacji tego zadania w terenie. Gmina zapewni także nieodpłatny odbiór odpadów z miejsc gdzie będą złożone zebrane worki ze śmieciami, dlatego prosimy o zgłaszanie tych miejsc do środy (11.04.2018 r.) w Urzędzie Gminy Bystra-Sidzina w pok. nr 12 w godzinach pracy urzędu. Worki i rękawice będą do pobrania w Urzędzie Gminy Bystra-Sidzina w pok. nr 7 w godzinach pracy urzędu. Sprzątanie Świata odbędzie się w czwartek 12 kwietnia.

Informujemy, że akcja może zostać odwołana w przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych.

 

Źródło: UG Bystra-Sidzina

 

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaBystra-Sidzina do posprzątania