Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Jordanów (801)

Gminna Spółka Komunalna Skawa Jordanów , która od tego roku zajmuje się odbiorem odpadów na terenie gminy Jordanów przypomina o nowych zasadach odbioru odpadów wielkogabarytowych. Jednocześnie zwraca uwagę na zbyt nisko poziom segregacji i ostrzega o skutkach jakie może to rodzić.   

 

czwartek, 30 lipiec 2020 06:42

Utrudnienia w ruchu na ulicy Bł. Ks. Dańkowskiego

Napisane przez

W związku z pracami drogowymi na ulicy Bł. Ks. Dańkowskiego w dniach 30-31 lipca 2020 wystąpią utrudnienia w ruchu.

środa, 29 lipiec 2020 06:08

Jordanów: VII sesja Miejskiej Rady Seniorów

Napisane przez

Podczas ostatniej sesji w dniu 28.07.2020 r. podsumowywano działania I kadencji Miejskiej Rady Seniorów. W stronę radnych popłynęło wiele słów uznania i podziękowania za zaangażowanie i chęć pracy na rzecz osób starszych.

piątek, 24 lipiec 2020 09:20

Powstaje wielofunkcyjny obiekt sportowy

Napisane przez

To dobra wiadomość dla miłośników aktywności z Osielca i okolic.

wtorek, 21 lipiec 2020 09:33

Gazyfikacja Jordanowa coraz bliżej

Napisane przez

Podejmowane są kolejne kroki w sprawie budowy gazociągu na terenie Jordanowa.

Prace nad budową odcinka drogi ekspresowej S7 Lubień – Naprawa, potocznie zwanej zakopianką, przeciągną się o dobry rok. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zdecydowała się odstąpić od umowy z wykonawcą, który z powodów problemów finansowych nie jest w stanie dokończyć inwestycji.

piątek, 17 lipiec 2020 07:32

Dzieci z Jordanowa wrócą na plac zabaw

Napisane przez

To, co działo się dzisiaj w Jordanowie w okolicach Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, wprawiłoby w osłupienie mieszkańca każdego innego miasta. A jordanowianom napsuło niemało krwi. Ludzie całymi godzinami czekali w kolejce, by pozbyć się niepotrzebnych gratów. Padło wiele niecenzuralnych słów, a część osób straciła cierpliwość i wycofała się z ogonka. Nie wiadomo, gdzie trafią ich odpady…

9 lipca 2020 przy OSP Osielec Górny odbyło się spotkanie w sprawie otrzymanej przez powiat suski promesy na niwelację osuwiska w Osielcu z udziałem Pana Posła na Sejm RP Filipa Kaczyńskiego, wicewojewody Pana Zbigniewa Starca oraz samorządowców.

Strona 1 z 62

 

HomeWydarzeniaJordanów