Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Jordanów (827)

W sobotę, 26 września, z inicjatywy Ludwika Wojdyły odbyła się społeczna akcja sprzątania Jordanowa. Z powodu złej pogody trwała raptem godzinę, ale ten krótki czas wystarczył na zebranie ogromnej (co wcale nie cieszy) ilości walających się śmieci.  

piątek, 25 wrzesień 2020 13:55

Z Jordanowa wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa

Napisane przez

Podczas tegorocznego Wielkiego Postu, ze względu na obostrzenia, wierni nie mogli uczestniczyć w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Jordanowski rejon zaprasza wszystkich chętnych do udziału w jej jesiennej edycji. Odbędzie się 2 października w Jordanowie.  

W sobotnie przedpołudnie po jordanowskich ulicach i ustronnych miejscach krążyć będzie grupa mieszkańców tego miasta, której nie podoba się, że tonie ono w śmieciach. Wszyscy, którzy mają ochotę przyłączyć się do społecznej akcji sprzątania miasta mogą to jeszcze zrobić.  

Miłośnicy dobrego jedzenia z różnych zakątków świata powinni już rezerwować sobie wolny termin na weekend 9-11 października. Wówczas odbędzie się kolejny w naszym regionie zlot food trucków, czyli żarciowozów. Tym razem zawitają do Jordanowa.

wtorek, 22 wrzesień 2020 09:58

Toporzysko: Wiata przystankowa jak nowa

Napisane przez

Niedawno informowaliśmy o odnowieniu przez gminę Jordanów przystanku autobusowego w Naprawie. Tym razem w ręce budowlańców trafiła wiata w Toporzysku.   

We wtorek i środę (22 i 23 września) w jordanowskim Domu Strażaka przy ul. Mickiewicza 1 zorganizowane zostaną dla mieszkańców spotkania w sprawie realizacji przez miasto programu „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracji Jordanów”, a w szczególności dotyczące przyłączania do sieci gospodarstw domowych.

Zaniedbane, leżące wręcz odłogiem, ale mające ogromny potencjał boisko w Osielcu położone pomiędzy tamtejszym kościołem a Skawą zmienia się niczym brzydkie kaczątko w łabędzia. Modernizację przeprowadza Stowarzyszenie Erudio z Łętowni, które jako organizacja pożytku publicznego, otrzymała na ten cel dotację.

Wczoraj, w niedzielę 13 września, liczna grupa mieszkańców Ziemi Jordanowskiej z burmistrzem Jordanowa Andrzejem Malczewskim na czele uczestniczyła w uroczystych obchodach 337 rocznicy zwycięskiej bitwy na Kahlenbergu.

sobota, 12 wrzesień 2020 12:31

Z wiaty przystankowej niewiele zostało

Napisane przez

Raptem kilka dni przetrwał w jednym kawałku przystanek autobusowy w Toporzysku, który ledwo co został przez gminę odnowiony. Tym razem jednak to nie sprawka wandali.

Strona 1 z 64
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanów