Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Jordanów (584)

Jordanowski magistrat poinformował, że 17 czerwca rozpoczął się nabór wniosków na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.

wtorek, 11 czerwiec 2019 07:02

Oceń pracę podjordanowskich urzędników

Napisane przez

W celu sprawnej i profesjonalnej obsługi naszych klientów oraz w celu starannego wykonywania zadań publicznych przez urząd i tworzenia warunków stałego rozwoju, władze gminy Jordanów zachęcają do wypełnienia ankiety.

poniedziałek, 10 czerwiec 2019 06:55

"Nie" dla ideologii "LGBT" w podjordanowskim samorządzie

Napisane przez

Radni z gminy Jordanów sprzeciwiają się wprowadzaniu ideologii "LGBT" do wspólnot samorządowych

czwartek, 06 czerwiec 2019 21:41

Wyjątkowy Dzień Rodziny w Jordanowie

Napisane przez

Już po raz drugi w Sali Domu Strażaka w Jordanowie odbył się Bal Kwiatowy, na którym honorowymi gośćmi byli Rodzice przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola w Jordanowie.

środa, 22 maj 2019 22:31

Są za życiem!

Napisał

To będzie pierwszy taki marsz w Jordanowie! W niedzielę 2 czerwca Stowarzyszenie Małopolscy Patrioci we współpracy z Centrum wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny oraz ogólnopolskim marszem organizują: I Jordanowski Marsz dla Życia i Rodziny!

Na świat w krakowskim szpitalu przyszły sześcioraczki. To pierwszy taki przypadek w Polsce. Co to wydarzenie ma wspólnego z naszym powiatem? Szczęśliwy tata Szymon Marzec pochodzi z Jordanowa.

wtorek, 21 maj 2019 08:03

Setki chętnych "na gaz" w Osielcu

Napisane przez

Władze gminy informują, że łącznie zebrano 210 szt. wniosków o określenie warunków przyłączenia do planowanej sieci gazowej w Osielcu, które zostały przekazane 10 maja przedstawicielowi Polskiej Spółce Gazownictwa do dalszej weryfikacji i analizy. 

poniedziałek, 20 maj 2019 07:55

Koperty życia dla jordanowskich seniorów

Napisane przez

100 kopert życia trafi do Jordanowskich Seniorów. Ma to pomóc służbom medycznym w uzyskaniu informacji o pacjencie w nagłych przypadkach tak jak np. zawał serca.

Jordanowianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości nadal skarżą się na utrudnienia związane z dostępem do lekarza w dni wolne od pracy.

Strona 1 z 45

 

HomeWydarzeniaJordanów