Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Jordanów (737)

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie - filia Osielec - zaprasza wszystkich mieszkańców Osielca do wzięcia udziału w internetowym konkursie palm wielkanocnych.

Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny z dniem 01.04.2020 r. powołał aspiranta Krzysztofa Błachuta na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Jordanowie.

czwartek, 26 marzec 2020 18:01

Przed wyjazdem sprawdź czy bus pojedzie

Napisał

W obliczu zagrożenia zarażenia koronawirusem i wprowadzonymi przez rząd ograniczeniami w opuszczeniu domów, suscy przewoźnicy anulowali część kursów.

wtorek, 24 marzec 2020 07:55

Trwa budowa kanalizacji w Jordanowie

Napisane przez

Ekipy budowlane stopniowo wchodzą na kolejne ulice Jordanowa.

Strażacy-ochotnicy z Sidziny biorą sprawy w swoje ręce i zachęcają do szycia maseczek ochronnych. - Na prośbę Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie OFC organizujemy akcję szycia maseczek ochronnych! Możesz pomóc nie wychodząc z własnego domu. Materiały na maseczki dostarczy OSP Sidzina - zachęcają druhowie z OSP Sidzina.

piątek, 13 marzec 2020 00:37

Sprawy tęczowego herbu Jordanowa ciąg dalszy

Napisane przez

Szum wokół tęczowego herbu Jordanowa bynajmniej nie cichnie. W obronie 16-letniego Janka, który ozdobił symbol swojego miasta pasami w kolorach tęczy, stanął Rzecznik Praw Obywatelskich, który wystosował do jordanowskiego burmistrza długie pismo na ten temat. Tymczasem w sądzie rodzinnym w Suchej Beskidzkiej wyznaczono termin posiedzenia w sprawie młodego jordanowianina.

poniedziałek, 09 marzec 2020 14:33

Radni dowiedzieli się, że mają milczeć o zmianie

Napisane przez

Dziwne rzeczy dzieją się w Jordanowie. W piątek (6 marca) odwołany został dotychczasowy prezes zarządu spółki Wodociągi Jordanowskie, a na jego miejsce powołano nową osobę. W samym tym wydarzeniu nie byłoby nic niepokojącego, gdyby nie otoczka towarzysząca całej sprawie.

piątek, 06 marzec 2020 14:30

Ostrzegali seniorów w Łętowni

Napisane przez

W Gminnym Ośrodku Kultury w Łętowni dzielnicowy asp. szt. Bartłomiej Kostka oraz oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji asp. szt. Wojciech Copija spotkali się z seniorami z Gminy Jordanów by kolejny raz uczulić na czyhające zagrożenia.

poniedziałek, 02 marzec 2020 19:31

Burmistrz Jordanowa poruszył lawinę

Napisane przez

O burmistrzu Jordanowa Andrzeju Malczewskim stało się głośno w całej Polsce. Ale bynajmniej nie ze względu na doskonałe zarządzanie miastem czy inne osiągnięcia. Sławę przyniosło mu złożone na policji zawiadomienie o znieważeniu herbu Jordanowa. Poszło o opublikowaną na Facebooku grafikę, w której białe tło godła miasta zastąpiły tęczowe pasy. Teraz Internet wręcz zasypuje lawina miejskich herbów w barwach tęczy…

Strona 1 z 57

 

HomeWydarzeniaJordanów