Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Jordanów (573)

wtorek, 16 kwiecień 2019 08:14

Stabat Mater w Osielcu

Napisane przez

W Niedzielę Palmową, w osieleckim kościele, odbył się Koncert Pieśni Wielkopostnych „Stabat Mater”, podczas którego wystąpiła Schola Parafialna z Osielca, Chór „Vox Cordis” z Bystrej Podhalańskiej oraz Chór „Vox Altisono” z Osielca. Występy artystów przeplatane były recytacjami w wykonaniu chórzystek z Osielca, a zwieńczeniem koncertu było wspólne wykonanie utworu „Misercordias Domini”.

wtorek, 09 kwiecień 2019 08:50

Większa strefa parkowania w Jordanowie

Napisane przez

Urząd Miasta Jordanowa informuje ze strefa płatnego parkowania na drodze po stronie Galerii Jordanowskiej zostanie uruchomiona od dnia 9 kwietnia 2019 r.

poniedziałek, 01 kwiecień 2019 08:16

Urzędnicy pod lupą petentów

Napisane przez

Władze Jordanowa proszą mieszkańców o wypełnienie ankiety dotyczącej satysfakcji klientów z usług świadczonych przez miejscowy urząd miasta.

piątek, 29 marzec 2019 07:10

Wodny przekręt w Jordanowie?

Napisane przez

Miała być lepsza jakość wody, a jest…? Niepokojące informacje dopływają do nas z Jordanowa.

W dniu 24 marca 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie przeprowadzony został XIII Turniej Halowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych "Jordanów 2019". Turniej ten przeprowadzono jako rywalizację indywidualną i drużynową, a wzięło w nim udział 148 zawodników i 31 drużyn.

wtorek, 26 marzec 2019 07:17

Mieszkańcy mają dość, grożą blokadą ulicy

Napisane przez

Ulica im. gen Maczka w Jordanowie wymaga pilnej renowacji. Brak chodnika i pobocza daje się we znaki mieszkańcom oraz zagraża ich bezpieczeństwu. A remont na razie jest tylko w planach.

poniedziałek, 25 marzec 2019 08:58

Odsłonili i poświęcili pomnik majora Łupaszki

Napisane przez

W Osielcu uroczyście odsłonięto pomnik  majora Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki”- jednego z najbardziej ściganych przez komunistów żołnierzy polskich.

piątek, 22 marzec 2019 08:37

Szpitalik w Jordanowie bez opieki całodobowej?

Napisane przez

Istnieje możliwość, iż jordanowski szpitalik pozostanie bez lekarzy dyżurujących. Ilość lekarzy na rynku pracy jest niewystarczająca. Problem dotyczy nawet placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Grupa radnych z burmistrzem na czele spędziła weekend w Jordanowie. Celem wyjazdu było zacieśnienie współpracy pomiędzy samorządowcami.

Strona 1 z 45

 

HomeWydarzeniaJordanów