Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Jordanów (848)

 Choć kryte pływalnie od kilku tygodni pozostają zamknięte dla klientów indywidualnych, to mogą na nich odbywać się zorganizowane zajęcia dla klubów i szkółek. Pomimo to basen w Naprawie pozostaje zamknięty, a podnoszący dotąd na nim swoje umiejętności muszą dojeżdżać do Rabki.  

piątek, 20 listopad 2020 08:32

200 lat dla Pani Marianny

Napisane przez

Zaśpiewanie w poniedziałek, 16 listopada Mariannie Kurek „Sto lat!” byłoby ogromnym faux pas. Będąca wciąż w świetnej formie mieszkanka Naprawy właśnie tyle lat… skończyła!

środa, 18 listopad 2020 19:00

Pół kilometra bezpieczeństwa

Napisane przez

O ponad pół kilometra wydłużył się chodnik w Naprawie. Inwestycja właśnie dobiegła końca.

Mieszkańcy Toporzyska lubiący aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu wkrótce zyskają obiekt do ćwiczeń. Przy miejscowej szkole powstanie ogólnodostępna siłownia plenerowa.

wtorek, 17 listopad 2020 20:35

Toporzysko: Powstanie nowy chodnik

Napisane przez

Blisko 600 tys. zł kosztować będzie budowa kilku odcinków chodnika w Toporzysku, które powstaną wzdłuż drogi powiatowej. W sumie będą miały 447 metrów długości.

Siedem firm stanęło do przetargu na kontynuację budowy drogi ekspresowej S7 na odcinku Lubień  – Naprawa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała ofertę złożoną przez Strabag Infrastruktura Południe. Firmę otrzyma 74,5 mln zł. Zadeklarowała, że wykona wszystkie niezbędne prace w ciągu 8 miesięcy.

W gminie Jordanów, jak we wszystkich innych w naszym kraju, dzisiejsze oficjalne obchody Narodowego Święta Niepodległości miały skromny, wręcz symboliczny charakter.

Tegoroczna, 102 rocznica odzyskania Niepodległości z powodu panującej pandemii nie mogła być w Jordanowie uczczona tak, jak co roku.

Od jutra obowiązuje nowy rozkład jazdy busów na trasie Jordanów – Rabka Zdrój. Zmiany są wynikiem wprowadzonych przez rząd ograniczeń.

Strona 1 z 66
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanów