Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Jordanów (765)

czwartek, 04 czerwiec 2020 11:43

Jordanowian wspomnienia ze szlaku

Napisane przez

Dwa tygodnie temu pisaliśmy o sportowcach z powiatu suskiego, którzy zdecydowali się pokonać Główny Szlak Beskidzki – najdłuższy w polskich górach, liczący (według różnych źródeł) 496 albo 519 km. Szymon Gospodarczyk kończy już wędrówkę tą trasą, na którą przeznaczył 19 dni, a Roman Ficek zamierza ją przebiec na przełomie czerwca i lipca. Dziś jednak przypomnimy dwóch jordanowian, którzy kilka lat temu przeszli GSB w bardzo dobrym tempie 10 dni.

- Cześć, siemanko przedszkolaki, ja przesyłam Wam buziaki. I niech każdy teraz słucha, moich życzeń wprost z serducha - tak rapowała Dyrektor z Przedszkola Miejskiego w Jordanowie Danuta Pindel. A okazja do takiego występu była wyjątkowa - Dzień Dziecka.

poniedziałek, 01 czerwiec 2020 06:54

Wznowienie działalności Placówki Wsparcia Dziennego

Napisane przez

Od 25 maja władze centralne umożliwiły wznowienie w formie stacjonarnej działalności m. in. placówek wsparcia dziennego. W Gminie Jordanów placówki "Szansą na sukces" wznowią działalność już 2 czerwca.

piątek, 29 maj 2020 22:05

Jordanowianka wygrała ogólnopolski konkurs!

Napisane przez

Kilka dni temu zachęcaliśmy naszych czytelników, by wsparli swoimi głosami Irenę Stopę z Jordanowa, która brała udział w V Ogólnopolskim Konkursie na Gadkę, przeprowadzonym online z powodu epidemii koronawirusa . Teraz już wiadomo, że jordanowianka okazała się najlepsza w kategorii dorosłych i zdobyła pierwszą nagrodę!

W dniu 1 czerwca 2020 r. (poniedziałek) Targowisko Miejskie w Jordanowie zostaje otwarte dla wszystkich handlujących posiadających rezerwację.

środa, 27 maj 2020 11:41

Odświeżono bibliotekę w Osielcu

Napisane przez

W ostatnim czasie biblioteka w Osielcu nabrała nowego, świeżego oblicza.

wtorek, 26 maj 2020 10:31

Fuszerka... zgodna z planem

Napisane przez

Mieszkańcy Jordanowa długo czekali na remont ulicy generała Maczka, stanowiącej część drogi powiatowej wiodącej przez Łętownię do Pcimia. Okazuje się jednak, że w niektórych miejscach prace zostały wykonane w sposób urągający zdrowemu rozsądkowi. Krawężnik i odwodnienie kończą się bowiem tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

wtorek, 26 maj 2020 08:40

Kradną wodę? Będą kontrole

Napisane przez

Wodociągi Jordanowskie zapowiadają kontrole zużycia wody i podpięcia do sieci kanalizacyjnej. 

wtorek, 26 maj 2020 08:33

Ogrodzenie może być samowolą

Napisane przez

Stawianie ogrodzeń nie może odbywać się na zasadach samowolki budowlanej – przypominają urzędnicy z gminy Jordanów.

Strona 1 z 59

 

HomeWydarzeniaJordanów