Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 12 luty 2019 07:31

Dziadkowi słuchali, klaskali i się wzruszali

Tegoroczna uroczystość zorganizowana przez Miejskie Przedszkole Publiczne w Jordanowie była inna niż wszystkie. Nie tylko dlatego, że odbyła się ona w minioną sobotę, bo w dniach 21-22 stycznia przypadał w tym roku na ferie zimowe. W sobotnie popołudnie do Domu Strażaka przybyli dziadkowie, którzy mogli zobaczyć występy wszystkich grup wiekowych jordanowskiego przedszkola, a na deser kapitalny koncert dała orkiestra OSP w Jordanowie.

Na początek program artystyczny zaprezentowali najmłodsi przedszkolacy. Niektórzy widać było bardzo przeżywali pierwszy taki występ na żywo przed tak liczną publicznością, ale ogólnie braw za ich występ nie było końca.

Brawa, ale i salwy nieukrywanego śmiechu wzbudził występ/pokaz starszych przedszkolaków do rytmu piosenki "Babuszki staruszki". Wcześniej zaprezentowali bardzo ciekawą choreografię z wyciętych z serc, a cały występ zakończyli piosenką.

Bardzo miłą niespodzianką dla dziadków było ofiarowanie im przez wnuki przygotowanych przez nich podczas zajęć w przedszkolu kalendarzy.

Tym samym skończyła się pierwsza część artystyczna przygotowana przez najmłodszych, a swoje "pięć minut" miała orkiestra dęta jordanowskiej OSP. Zaczęło się od wybicia rytmów "sto lat", a potem zaprezentowali repertuar tak rozległy, że znalazła się w nim i aranżacja przeboju Maroon 5 o "ruchach Micka Jaggera". 

Ostatnim akcentem uroczystości był taniec zaprezentowany przez przedszkolaków.

 

 

HomeWydarzeniaJordanówDziadkowi słuchali, klaskali i się wzruszali