Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 21 maj 2019 08:03

Setki chętnych "na gaz" w Osielcu

Setki chętnych "na gaz" w Osielcu pixabay.com

Władze gminy informują, że łącznie zebrano 210 szt. wniosków o określenie warunków przyłączenia do planowanej sieci gazowej w Osielcu, które zostały przekazane 10 maja przedstawicielowi Polskiej Spółce Gazownictwa do dalszej weryfikacji i analizy. 

Zbiórka ta została prowadzona przez: Pana Piotra Kaczmarczyka (podczas społecznych dyżurów w GOKSiP), GOKSiP w Osielcu, Sołtysa Wsi – Krystynę Drobną, Radną Sołectwa Osielec – Renatę Bogacz i UG w Jordanowie. Powodzenie zbiórki zawdzięczamy również dzięki częstym ogłoszeniom mieszkańcom Osielca, prowadzonym przez ks. proboszcza - Tadeusza Tokarza i ks. kanonika Stanisława Skowronka. 

W związku z przeprowadzoną zbiórką wniosków o przyłącz do sieci gazowej szczególne podziękowania za włożony wkład pracy należy przekazać Panu Piotrowi Kaczmarczykowi, dzięki któremu zebrano większość wniosków (154 szt.). Jednocześnie informujemy, że przedłużamy termin zbiórki wniosków do końca maja br. W związku z tym zainteresowani przyłączem do sieci gazowej dalej mogą składać wnioski (druk do pobrania) w UG w Jordanowie, które zostaną przekazane PSG Sp. z o.o. 

Należy podkreślić, że realizacja projektu budowy sieci gazociągowej zależy od ilości złożonych wniosków (zgłoszonego zapotrzebowania na gaz). Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie operator systemu dystrybucji gazu ziemnego - Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o., po przeprowadzeniu analizy techniczno-finansowej planowanego zadania. Więcej informacji w sprawie przyłączania do sieci gazowej dostępnych jest na stronie internetowej PSG Sp. z o.o. (Tutajlub bezpośrednio w ww. oddziale PSG Sp. z o.o. oraz w placówce - Gazownia w Nowym Targu, 
ul. Ludźmierska 4, 34-400 Nowy Targ (nr tel. 12 628 11 11).

 

źródło: UG Jordanów

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówSetki chętnych "na gaz" w Osielcu