Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 22 maj 2019 22:31

Są za życiem!

To będzie pierwszy taki marsz w Jordanowie! W niedzielę 2 czerwca Stowarzyszenie Małopolscy Patrioci we współpracy z Centrum wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny oraz ogólnopolskim marszem organizują: I Jordanowski Marsz dla Życia i Rodziny!

 

 

Uczestnicy tego niezwykłego wydarzenia spotkają się w sanktuarium Matki Bożej Trudnego Zawierzenia w Jordanowie, gdzie o 11. 30 rozpocznie się Msza św. w intencji obrony Życia Poczętego. Następnie ok. 12.30 wyruszy Jordanowski Marsz dla Życia i Rodziny, który poprowadzi Orkiestra Dęta z Toporzyska.

Tworząc kolumnę marszową przejdziemy przez Jordanowski Rynek dziękując Bogu za otrzymany dar życia.

 

Ten dzień będzie promieniował rodzinną, ciepłą atmosferą! Po Eucharystii Orkiestra Dęta rozpocznie pochód grając utwory defiladowe. Całymi rodzinami przejdziemy przez Rynek a na najmłodszych będą czekać różne atrakcje!


Wszyscy wspólnie w niesamowitej atmosferze podkreślmy nasze przywiązanie do wartości życia i rodziny!  

Zapraszamy mieszkańców Ziemi Jordanowskiej oraz okolicznych miejscowości do uczestnictwa całymi rodzinami!

 
Link do wydarzenia:
asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówSą za życiem!