Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 06 czerwiec 2019 21:41

Wyjątkowy Dzień Rodziny w Jordanowie

Już po raz drugi w Sali Domu Strażaka w Jordanowie odbył się Bal Kwiatowy, na którym honorowymi gośćmi byli Rodzice przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola w Jordanowie.

 

Tradycją Miejskiego Przedszkola w Jordanowie jest coroczny Dzień Rodziny, który od poprzedniego roku przyjął formę Balu Kwiatowego. W tym roku rodziny przedszkolaków spotkały się 25.05.2019 w Sali Domu Strażaka. Bal obfitował w wiele atrakcji, a rozpoczęła go Dyrektor Przedszkola Danuta Pindel witając zebranych gości.

Później nastąpił najważniejszy punkt programu: występy przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały wspaniały repertuar pokazując jak wielki drzemie w nich talent i potencjał. Rodzice otrzymali od dzieci nie tylko moc wzruszeń ale również własnoręcznie przygotowane upominki.

Był także pokaz umiejętności tanecznych przedszkolaków. Zabawy dla dzieci i rodziców prowadzili animatorzy. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, lody oraz pyszny tort.

To był niesamowity bal pełen wzruszeń, radości i wspaniałej zabawy.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówWyjątkowy Dzień Rodziny w Jordanowie