Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 02 wrzesień 2019 07:07

W nowy rok z nową siłownią

Napisane przez

Dokonano przekazania do użytkowania siłowni plenerowej na terenie Szkoły Podstawowej w Jordanowie przy ul. Konopnickiej 2.

Na siłowni terenowej można skorzystać z następujących urządzeń: orbitrek, prasa ręczna, wahadło, motyl A, steeper, drążek uniwersalny. Jest to miejsce gdzie można poprawić swoją aktywność fizyczną a także  miejsce spotkań dla młodzieży, rodziców z dziećmi i seniorów.

Informacja o zasadach użytkowania siłowni zostanie w najbliższych dniach zamieszczona na stronie internetowej.

- Zachęcamy  wszystkich do użytkowania ogólnodostępnej siłowni terenowej – zapraszają jordanowscy urzędnicy.

Siłownia została wykonana  w ramach zadania pn. „Renowacja plant Jordanowskich z budową siłowni plenerowej” realizowanego z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej w ramach zadania: „Jordanowskie Centrum Aktywizacji i Integracji Mieszkańców – modernizacja i adaptacja budynku przy Rynku 2 wraz z renowacją plant jordanowskich”.

Źródło: UM Jordanowa

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanówW nowy rok z nową siłownią