Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 16 wrzesień 2019 08:03

Rusza budowa sieci gazowej w okolicach Jordanowa

Rusza budowa sieci gazowej w okolicach Jordanowa pixabay.com

Władze gminy Jordanów poinformowały, że ruszają prace związane z rozbudową sieci gazowej, która ma również objąć naszą wieś Osielec.

Według otrzymanej informacji od przedstawiciela Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie:

- Rozpoczęto proces wydawania warunków przyłączenia do sieci gazowej dla wnioskodawców z terenu Osielca. Szacuje się, że do połowy października wszystkie warunki powinny zostać wydane i przesłane wnioskodawcom z terenu Osielca.

- Została zawarta umowa z wykonawcą na realizację gazociągu z Białki do Kojszówki – ten etap jest już realizowany w systemie zaprojektuj i wybuduj.

- Trwa przygotowanie postępowania przetargowego dot. wyłonienia wykonawcy na projekt i budowę gazociągu Kojszówka - Osielca w zakresie zatwierdzonym w przygotowanej koncepcji gazyfikacji tych miejscowości.

 

Źródło: UG Jordanów

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówRusza budowa sieci gazowej w okolicach Jordanowa