Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 27 wrzesień 2019 12:11

Z Rynku znikną przełomy i łaty

Wciąż trudno jest określić, jak długo jeszcze potrwa renowacja plant jordanowskich, ale już wiadomo, że przed końcem czerwca przyszłego roku wymieniona zostanie sfatygowana nawierzchnia asfaltowa wzdłuż dwu pierzei Rynku w Jordanowie - południowo-zachodniej i południowo-wschodniej. Pozostałe zostały wyremontowane wcześniej.

 

 

Nastąpiło już otwarcie ofert złożonych w przetargu na wykonanie tego zadania, miasto otrzymało też dofinansowanie inwestycji z Funduszu Dróg Samorządowych. – Będziemy starali się zrobić to bardzo szybko, ale na pewno nie na siłę, żeby nie powtórzyła się sytuacja z ubiegłego roku, kiedy pasy były malowane między opadami śniegu – mówi burmistrz Jordanowa Andrzej Malczewski.

 

W ramach inwestycji planowane są prace polegające na wykonaniu nowej nawierzchni z asfaltobetonu, wymianie krawężników, ponownym ułożeniu chodników oraz odnowieniu oznakowania poziomego i pionowego.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówZ Rynku znikną przełomy i łaty