Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 15 październik 2019 09:51

Jordanów. Pomóżmy zwierzakom!

Jordanów. Pomóżmy zwierzakom! Foto: Edyta Łepkowska

Nie każdy z nas może przygarnąć bezdomne zwierzę, ale każdy może sprawić, że jego los będzie trochę lepszy. Sposoby pomocy są różne – można wpłacić datek na konto jednej z organizacji, które opiekują się porzuconymi psami i kotami, albo przynieść… stary koc do podstawówki w Jordanowie.

 

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Jordanowie organizuje kolejną akcję charytatywną na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska w Krakowie. Polega ona na zbiórce żywności, a także rzeczy, które mogą być wykorzystane do wyścielenia legowisk. Aby wziąć w niej udział i pomóc zwierzakom, wystarczy przynieść trochę suchej lub mokrej karmy dla psów i kotów, używane koce, ręczniki, prześcieradła lub kołdry (najlepiej z wypełnieniem innym niż puchowe). Przyniesione przedmioty można zostawić w holu jednego ze szkolnych budynków - przy ul. Konopnickiej 2 lub Kolejowej 7. Akcja potrwa do 18 października.

 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówJordanów. Pomóżmy zwierzakom!