Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 19 październik 2019 13:22

Zapraszają wandali na siłownię...

Zapraszają wandali na siłownię... Foto: UM Jordanowa

W Jordanowie kogoś rozpiera energia i najwyraźniej brakuje mu zajęć, w czasie których mógłby ją rozładować. W mieście pojawiają się ostatnio akty wandalizmu, których dokonanie wymaga niemałej siły.

 

Wandali nie brakuje w żadnej chyba miejscowości. Wszędzie można natknąć się na wiaty przystankowe z powybijanymi szybami z pleksiglasu, ściany zabazgrane graffiti czy ogołocone z roślin rabaty. Ale ktoś, kto w ostatnich dniach sieje zniszczenie w Jordanowie, nie jest zwykłym chuliganem, który z nudów lub złośliwości pryska farbą w sprayu po murze czy wyrywa kwiaty. To osoby, które zadają sobie sporo trudu, by coś uszkodzić. Dwa dni temu przewróciły betonowy, ważący około 300 kg kosz na śmieci, który stał przy ogródkach działkowych i przetoczyły go po trawie w kierunku Skawy. Aby go z powrotem ustawić w miejscu, gdzie się znajdował, trzeba będzie użyć wyciągarki… Następnego dnia ktoś wygiął i wyrwał z ziemi znak drogowy przy ul. Skotnica.

Zdenerwowani taką aktywnością miejscy urzędnicy w Jordanowie apelują: - Osoby wyżywające się na mieniu publicznym zapraszamy na nową siłownię plenerową, znajdującą się przy ulicy Konopnickiej 2 (teren Szkoły Podstawowej w Jordanowie), celem wyładowania swojej negatywnie ukierunkowanej energii. Niewykluczone, że propozycja poskutkuje, choć niekoniecznie w zamierzony sposób. Może się bowiem okazać, iż wandale przyjdą na siłownię nie dlatego, żeby ćwiczyć, lecz po to, by również tam dokonać dzieła zniszczenia…

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówZapraszają wandali na siłownię...