Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 08 listopad 2019 11:47

Internauci nie zawiedli, choć... mogło być lepiej

Internauci nie zawiedli, choć... mogło być lepiej Foto: Pixabay

Dzięki zaangażowaniu internautów, Biblioteka Miejska w Jordanowie wzbogaci się o wart 300 zł komplet nowych książek dla dzieci. Dostanie też dwie pufy dla tych małych czytelników, którzy chcieliby poczytać na miejscu. 

 

Jak już wcześniej pisaliśmy, jordanowska biblioteka wzięła udział w akcji „Kinder mleczna kanapka - Przerwa na wspólne czytanie”, która trwała do 4 listopada. 50 placówek, na które w głosowaniu internetowym oddano najwięcej głosów, dostanie po 5 tys. zł na powieści, zbiory opowiadań i wierszy dla dzieci. Kolejne 250 bibliotek otrzyma zestawy książek o wartości 300 zł. Wszystkie zwycięskie placówki wzbogacą się też o wygodne, duże pufy do czytelni. 

Biblioteka Miejska w Jordanowie zdobyła 4651 głosów, co dało jej 90. miejsce w rankingu. Do 50. lokaty zabrakło jej bardzo dużo. Miejska Biblioteka Publiczna w Brzozowie – filia w Górkach (województwo podkarpackie), która zamknęła pierwszą pięćdziesiątkę, zebrała aż 26 448 głosów.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówInternauci nie zawiedli, choć... mogło być lepiej