Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 17 grudzień 2019 06:36

Podsumowali budżet obywatelski w Jordanowie

Napisane przez

W Jordanowie odbyło się spotkanie podsumowujące V edycję Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.

Spotkanie rozpoczęto prezentacją z realizacji ubiegłorocznego zwycięskiego zadania „Po prostu Lampy”.

W dalszej części podsumowano przebieg tegorocznych prac nad budżetem oraz przedstawiono projekt, który będzie realizowany w roku 2020 - „Świetlica Dla Naszych Dzieci”. Autorką zwycięskiego projektu jest Pani Dominika Siepak.

Następnie Burmistrz Miasta Jordanowa wraz z przewodniczącym Zespołu Koordynującego Wacławem Bednarzem wręczyli autorce zwycięskiego zadania symboliczny czek zapewniający o realizacji zadania.

Podziękowania zostały skierowane do wszystkich wnioskodawców za przygotowanie propozycji zadań, które obrazują nam rzeczywiste potrzeby naszych mieszkańców, za zaangażowanie, aktywność i włożony trud w promocję swoich projektów.

źródło: UM Jordanowa

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanówPodsumowali budżet obywatelski w Jordanowie