Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 18 listopad 2014 08:27

Nowy radiowóz dla jordanowskich policjantów.

Dnia 17 listopada 2014r. odbyło się uroczyste przekazanie kluczy do nowego radiowozu zakupionego na potrzeby Komisariatu Policji w Jordanowie. 

 

 

W przekazaniu samochodu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej i jego zastępca, policjanci oraz przedstawiciele samorządów. Zakup nowego auta był możliwy dzięki wsparciu gmin – po 12 tysięcy złotych na ten cel przeznaczyła Gmina Jordanów, Miasto Jordanów i Gmina Bystra-Sidzina. Pozostała część pieniędzy pochodzi z budżetu Komendy Głównej Policji. Nowy radiowóz to Kia Ceed w wersji combi. Samochód jest wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 1,6 litra i mocy 135KM. Kia będzie użytkowana przede wszystkim przez dzielnicowych. Samochód pozwoli policjantom na szybszą reakcję na zgłoszenia co przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gmin podległych jordanowskiemu komisariatowi.

 

Symbolicznego przekazania kluczyków od radiowozu dokonał wójt Gminy Jordanów pan Stanisław Pudo w imieniu swoim oraz burmistrza Miasta Jordanów i wójta Gminy Bystra-Sidzina.

 

Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Zbigniew Maryon za pomoc w zakupie nowego radiowozu serdecznie podziękował włodarzom gmin, które udzieliły sponsoringu.

 
asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówNowy radiowóz dla jordanowskich policjantów.