Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 14 luty 2020 14:40

Jordanów. Odeszła za wcześnie

Magdalena Rapacz Magdalena Rapacz Foto: Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie

Ta śmierć to wielka strata nie tylko dla mieszkańców Jordanowa. Dzisiaj (14 lutego) zmarła Magdalena Rapacz, wieloletnia nauczycielka Zespołu Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie, ceniona nie tylko za umiejętność przekazywania wiedzy, ale przede wszystkim za serce, które okazywała uczniom i współpracownikom.

Magdalena Rapacz uczyła matematyki i podstaw przedsiębiorczości. Absolwenci „Kołłątaja” z rozrzewnieniem ją wspominają, a obecni uczniowie zapewne długo będą żałować, że ich opuściła. – Wspaniała osoba. Ciepła, serdeczna kobieta – tak wszyscy o niej mówią. Magdalena Rapacz była także prezesem Stowarzyszenia Absolwentów, Nauczycieli i Sympatyków Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie "Dla naszej szkoły". W chwili śmierci miała zaledwie 53 lata.

Pogrzeb odbędzie się 17 lutego w Jordanowie. O 13.30 urna z prochami zmarłej zostanie wprowadzona do tamtejszego kościoła parafialnego, po czym zebrani odmówią różaniec w jej intencji. O 14.00 rozpocznie się nabożeństwo żałobne.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówJordanów. Odeszła za wcześnie