Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 26 listopad 2014 23:02

Wieczór Kabaretowy OSIELECKA SKAŁA

Napisał

Licznie zgromadzona publiczność obecna na Wieczorze Kabaretowym pn."Osielecka Skała" który już po raz kolejny odbył się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji w Osielcu,  w dniu 23 listopada br., nie mogła narzekać na nudę.  

Wszystkie występujące grupy kabaretowe dostarczyły zebranym sporo śmiechu i humoru. Jako pierwszy wystapił kabaret pn." Pod łukiem Triumfalnym " z Zespołu Szkół w Skawicy. Grupa młodzieży w zabawny sposób przedstawiła skecze opisujące życie szkolne i wykazała się sporymi umiejętnościami aktorskimi. Grupę kabaretową przygotowała  Pani Krystyna Szczurek, której serdecznie gratulujemy młodych talentów. Na  swojską nutę przyśpiewało Koło Gospodyń z Sidziny "Sidzinianki". Zaprezentowane teksty tzw. "z życia wzięte", nagradzano dużymi brawami, a panie  choć dopiero debiutowały na scenie, wspaniale czuły się w roli artystek kabaretowych.  Zwłaszcza ogromne brawa zebrała Pani Jadwiga Czarna za wierszowany  monolog własnego autorstwa.    Na Wieczorze Kabaretowym  nie mogło  zabraknąć rodzimego kabaretu "TeKa" z Osielca. Tym razem wspólnie z kabaretem wystąpiła młodzież, która działa w Kółku Teatralnym przy ośrodku kultury. Wszystkie teksty napisane zostały przez instruktorkę Gabrielę Korbel, która oczywiście występowała w roli Jaśka Kadeli spod Gronika. Młodzież bez tremy wczuła się w swoje kabaretowe role i można przypuszczać, że ich talenty będą się rozwijać.  

 Cieszy fakt, że dopisała publiczność i kabarety wystąpiły przy pełnej sali. Wśród gości obecny był wójt Gminy Jordanów Stanisław Pudo oraz  przewodniczący Rady Gminy Adam Kawula. Każdy kto przyszedł na Wieczór Kabaretowy nie żałował spędzonego czasu, bo przecież śmiech to zdrowie.

 


 

 

 

JFM

 
asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanówWieczór Kabaretowy OSIELECKA SKAŁA