Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 24 marzec 2020 07:55

Trwa budowa kanalizacji w Jordanowie

Ekipy budowlane stopniowo wchodzą na kolejne ulice Jordanowa.

Urząd Miasta Jordanowa informuje, że w ramach realizacji projektu „Gospodarka wodno-kanalizacyjna w aglomeracji Jordanów” zadanie „Część 2 – Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz pompowni ścieków i odcinków przyłączy kanalizacyjnych, budowa i przebudowa sieci wodociągowej oraz odcinków przyłączy wodociągowych” dobiegają końca roboty na odcinku C, obejmujące budowę kanalizacji w ulicy Batalionów Chłopskich.

Realizowane prace to element większej inwestycji, dzięki której dotychczas wykonano ponad 2,5 km kanalizacji oraz 3 km wodociągów wraz z przyłączami.

Ponadto w ramach odcinka A wspomnianego projektu wykonano prace związane z budową wodociągu w Mickiewicza. Rozpoczęto również roboty w ulicy Banacha, gdzie kontynuowane są prace budowlane wraz z przyłączami.

Urząd Miasta Jordanowa informuje także, że wykonawca zaczął działania na odcinku E, na który składają się ulice Zakopiańska, Malejowska i Piłsudskiego, a na odcinku D ruszyły roboty na ulicy Kopernika.

 

źródło: UM Jordanów

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówTrwa budowa kanalizacji w Jordanowie